English version ,Welcome to Kaletka,  peace and  nature, lakes region in Poland
Kalekta auf Deutsch,  Ilau, Polen

Gościmy zjazdy rodzinne i duże grupy, również osób niepełnosprawnycH

Ponad 70 miejsc noclegowych (do 100 w sezonie letnim) w 2, 3, 4, 6 i 8- osobowych domkach daje nam możliwość goszczenia nawet bardzo dużych grup. Nasz ośrodek wypoczynkowy doskonale nadaje się do organizacji kilkudniowych zjazdów rodzinnych, firmowych wyjazdów integracyjnych, oraz zielonych szkół dla młodzieży. 

Poza sezonem możemy też zorganizować komunie i wesela.

 

Niektóre z naszych domków są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu nawiązaliśmy współpracę z podmiotami, które organizują u nas wyjazdy dla dorosłych i młodzieży, z różnymi niepełnosprawnościami. Nasz ośrodek rekomenduje między innymi Stowarzyszenie SPRON (Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych). Odwiedzającym nas grupom oferujemy rozmaite atrakcje, od wspólnego przygotowania posiłków z własnoręcznie uzbieranych grzybów, poprzez potańcówki, grille, ogniska z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami, aż po najrozmaitsze gry i zabawy, które mogą odbywać się na polankach i boiskach na terenie ośrodka, lub - w razie niepogody - także w naszej nowej i wygodnie wyposażonej świetlicy. Przy sprzyjających wiatrach, po wcześniejszym uzgodnieniu, zapraszamy także na rekreacyjne loty balonem na ogrzane powietrze. Widoki na jezioro Gil Wielki i otaczające nasz ośrodek lasy dosłownie zapierają dech w piersi. Pływający sprzęt dostępny w naszym ośrodku, od kajaków, łódek wiosłowych, żaglówek, rowerów wodnych aż po tratwę, umożliwia Gościom wyprawy po czystych wodach jeziora i pozwala na jeszcze bliższe obcowanie z naturą.

 

Jednym z atutów Kaletki jest łatwy dojazd. Bliskość trasy S7 zapewnia szybki transport autobusowy z dowolnego zakątka Polski, a układ ośrodka i obszerny parking pozawalają na bezproblemowy wjazd na teren, nawet dużych autokarów. Alternatywą jest przyjazd koleją do Iławy (np. 1h 40min z Warszawy), skąd można do nas dojechać w ciągu 20 minut.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy przygotować wyjazd dla Państwa grupy i dobrać odpowiedni termin w sezonie wiosennym lub jesiennym.

Rekomedacja od Stowrzyszenia SPRON dla ośrodka wypoczynkowego Kaletka